Savunma Bakanlığı’ndan Milli Takıma Destek

A Milli Takım, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası çeyrek final karşılaşmasında bu akşam Hollanda ile karşılaşacak. 85 milyonun tek yürek olduğu maç, Almanya’nın başkentinde yer alan Berlin Olimpiyat Stadı’nda saat 22.00’de başlayacak. Öte yandan TC Milli Savunma Bakanlığı’ndan dev maç öncesi destek paylaşımı geldi.

SAVUNMA BAKANLIĞI’NDAN MİLLİ TAKIMA DESTEK

Bakanlığın sosyal medya hesaplarından, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası çeyrek final maçında bugün gerçekleşecek Türkiye-Hollanda karşılaşması öncesinde A Milli Futbol Takımı’na özel bir video paylaşıldı. Videoda, karada, denizde ve havada görev yapan Mehmetçik, Türk bayrakları ve milli takım forması açarak, milli takıma başarı dileklerini iletti.

“Milli ruh, milli güç” başlığıyla yayınladığı videoya;

“Milli ruh, milli güç!

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin korkusuz ve kahraman Mehmetçiklerinden, bu akşam Hollanda karşısında yarı final için mücadele edecek olan #BizimÇocuklar ‘a mesaj var. Bir Milli Futbol Takımımızın #EURO2024 ‘te sağlayacağı başarıyı milletimizle birlikte engin dağlarda, amansız denizlerde ve hudutsuz göklerde görev yapan askerlerimizi de sevince boğacak. Haydi Türkiye, hep birlikte zafere!” notunu ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir