Çorbacıdaki vahşet kamerada

İstanbul Bayrampaşa’da Gülay Akça (54) iş yerinde tartıştığı eski ortağı Hüseyin Çizmeci tarafından silahla vurularak hayatını kaybetmişti. Gülay Akça’nın vurulduğu anlara ait görüntüler ortaya çıktı. 

BERABER ÇALIŞTIĞI ÇORBACIDAN AYRILDI

Olay, 5 Mayıs Pazar günü saat 19.00 sıralarında Bayrampaşa Yenidoğan Mahallesi Sur Sokak’ta bulunan iş yerinde meydana geldi. Yakın zamanda kanseri yenen Gülay Akça, Gaziosmanpaşa’da Hüseyin Çizmeci ile birlikte işlettikleri çorbacı dükkanından 4 gün önce ortaklığını bitirerek ayrıldı. Akça, Bayrampaşa’da bulunan başka bir çorbacıda çalışmaya başladı.

Gülay Akça

DÖRT EL ATEŞ ETTİ

Akşam saatlerinde Hüseyin Çizmeci, Gülay Akça’nın çalıştığı dükkana gitti; ikili arasında tarıtşma çıktı. Tartışma sırasında Hüseyin Çizmeci, yanında bulunan silahla Akça’ya 4 el ateş etti. Hüseyin Akça, daha sonra silahı kendi kafasına doğrultarak ateş ettti.

İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Gülay Akça tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Çizmeci’nin ise tedavisinin sürdüğü ve durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

OLAY ANI KAMERADA 

Olay anı, Gülay Akça’nın çalıştığı iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, Akça’nın tezgahta bulunan bıçağı alarak dışarıdaki Çizmeci’nin üzerine yürüdüğü görülürken, bu sırada iş yerindeki bir kişi olayı engellemeye çalıştı. Bu sırada dışarı çıkan Gülay Akça, Çizmeci’nin ateş etmesi sonucu vurularak yere düştü. 

Hüseyin Çizmeci 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir